Dom spokojnej starości mazowieckie (DPS)

Prowadzony przez nas dom spokojnej starości mieści się w podwarszawskiej miejscowości Dąbrówka (województwo mazowieckie). Do Państwa dyspozycji oddajemy 60 kameralnych, jasnych i przytulnych pokoi wyposażonych stosownie do charakteru podejmowanych przez nas świadczeń pielęgnacyjno-opiekuńczych. Wszystkie pokoje są jednoosobowe, co zapewnia Podopiecznym komfort pobytu w naszym Pensjonacie. Oferujemy pokoje o zróżnicowanym metrażu – od 12,5 m² do 20 m², w zależności od potrzeb i sytuacji Pacjenta. Rozmieszczenie pokoi oraz ich funkcjonalność odpowiada ich przeznaczeniu, czyli rodzajowi świadczeń medycznych, które będziemy się podejmować na rzecz zdrowia Pacjenta. Przy podejmowaniu decyzji dotyczącej oferowanych świadczeń uwzględniany jest stan zdrowia Pensjonariusza, jego wszystkie potrzeby życiowe, a przede wszystkim wyniki diagnostyki lekarskiej przeprowadzanej każdorazowo przed przyjęciem Podopiecznego do naszej placówki.

Domy seniora mazowieckie


Zarówno pokoje, jak i sam ośrodek są w pełni dostosowane są do wszystkich wymogów naszych Pensjonariuszy – gwarantujemy jeden z najwyższych standardów wśród DPS-ów obejmujących zasięgiem działalności nie tylko województwo mazowieckie, ale i całą Polskę. W każdym oferowanym przez nas pokoju znajduje się wyposażenie niezbędne każdemu z naszych Podopiecznych, w tym łóżko rehabilitacyjne z materacem przeciwodleżynowym. Każdy pokój można dowolnie zagospodarować tak, by charakterem przywoływał przyjemne wspomnienia i kojarzył się z domem, a także zapewniał indywidualny charakter pomieszczenia. Dzięki temu osoba zamieszkująca apartament poczuje się w nim dobrze i bezpiecznie. Najlepszym sposobem na stworzenie przytulnego pokoju z duszą będzie ozdobienie go ulubionymi fotografiami, obrazami, figurkami, pracami wnucząt czy też drobnymi meblami przywiezionymi z domu. Wszystkie te bliskie sercu pamiątki pozwolą Pacjentowi szybciej zaadaptować się w nowym miejscu i przyzwyczaić do tej dużej zmiany, jaką jest przeprowadzka do nowego miejsca.

DPS mazowieckie


Dbamy także o bezpieczeństwo każdego naszego Podopiecznego. W każdym pokoju znajduje się system przywoływania oraz monitoring. Trzeba jednak podkreślić, że z uwagi na szacunek do Pacjenta zależy nam na zachowaniu stosownej intymności oraz komfortu wykonywanych przez nas świadczeń, dlatego założenie monitoringu w pokojach może zostać zainicjowane wyłączne za zgodą Pacjenta bądź jego opiekunów prawnych. Takie rozwiązanie przyjmowane jest najczęściej w pokojach osób wymagających ciągłej opieki lub kontroli personelu medycznego.

Dom spokojnej starości mazowieckie


W okolicach Warszawy jest wiele placówek takich jak domy seniora mazowieckie – gwarantujemy jednak, że jesteśmy jednym z lepszych ośrodków obejmujących działalnością województwo mazowieckie (i nie tylko). Ośrodek Finezja to jeden z niewielu legalnie działających domów spokojnej starości na prawach Zakładów Opiekuńczo-Leczniczych podejmujących się świadczeń pielęgnacyjno-opiekuńczych z wpisem do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą.
Zapraszamy do poznania nas bliżej!