Do Państwa dyspozycji oddajemy 60 kameralnych, jasnych pokoi, wyposażonych stosownie do charakteru podejmowanych przez nas świadczeń. Wszystkie pokoje są jednoosobowe o zróżnicowanym metrażu od 12,5m² do 20 m². Ich rozmieszczenie oraz funkcjonalność odpowiada przeznaczeniu, czyli rodzaju świadczeń medycznych, jakie będziemy się podejmować na rzecz zdrowia Pacjenta, uwzględniający przy tym jego stan i potrzeby Pensjonariusza a przede wszystkim wyniki diagnostyki lekarskiej, przeprowadzanej każdorazowo przed przyjęciem Podopiecznego do naszej jednostki.

Zarówno pokoje, jak i sam obiekt w pełni dostosowane są do wymogów naszych Pensjonariuszy. W każdym oferowanym przez nas pokoju znajduje się niezbędne do zamieszkania wyposażenie, w tym łóżko rehabilitacyjne z materacem przeciwodleżynowym. Każdy pokój można zagospodarować tak by charakterem przywoływał przyjemne wspomnienia, by zapewniał indywidualny charakter pokoju, tak by osoba zamieszkująca apartament czułą z nim więź. W tym miejscu mamy na myśli ulubione fotografie, obrazy, figurki, prace wnucząt czy też drobne meble.

W zakresie bezpieczeństwa, w każdym pokoju znajduje się system przywoływania oraz monitoring. Trzeba jednak zaznaczyć, iż dbając o zachowanie stosownej intymności oraz komfortu wykonywanych przez nas świadczeń, monitoring w pokojach jest inicjowany wyłączne za zgodą Pacjenta bądź jego prawnych opiekunów. Dzieje się to zazwyczaj względem osób wymagających ciągłej opieki / ciągłej kontroli personelu medycznego.