Dom opieki mazowieckie cennik

Dom Opieki mazowieckie Finezja oferuje swoim Podopiecznym bardzo szeroką gamę usług opiekuńczych, medycznych oraz socjalnych – tak by każdy Pacjent został objęty odpowiednią opieką i czuł się jak najlepiej. To doskonała oferta dla każdej osoby, która ma duże oczekiwania względem placówki opiekuńczej. Gwarantujemy Państwu bardzo wysoki standard wszystkich świadczonych usługi, zapewniamy komfort wynikający z udzielanych świadczeń, dlatego goszczenie Państwa w naszym Pensjonacie będzie dla nas prawdziwą przyjemnością. Dołożymy wszelkich starań, by Państwa pobyt w tworzonym przez nas ośrodku opieki upływał w dobrym samopoczuciu i ciepłej atmosferze pełnej życzliwości. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą świadczonych przez nas usług i wybrania  wariantu, który najbardziej Państwa usatysfakcjonuje.

Niezależnie od wariantu usługi, który zostanie przez Państwa wybrany po zapoznaniu się z ofertą, każdy Pensjonariusz zamieszkujący ośrodek objęty jest pełnym Programem Opieki, który realizowany jest przez nasz Dom Opieki mazowieckie cennik Finezja (w miejscowości Dąbrówka pod Warszawą, województwo mazowieckie). Cennik, który prezentujemy Państwu poniżej, obejmuje wszystkie aspekty opieki nad Pensjonariuszami naszego ośrodka, a więc takie usługi jak całodzienne wyżywienie (obejmujące także posiłki przygotowywane i serwowane na życzenie Pacjenta), podstawową opiekę lekarską, diagnostykę lekarza specjalisty w zakresie umowy zawartej z centrum medycznym, opiekę ze strony profesjonalnych opiekunów oraz wysoko wykwalifikowanych pielęgniarek, a także rehabilitację prowadzoną przez doświadczony zespół najlepszych terapeutów. W naszym ośrodku każdy Pensjonariusz poczuje się jak w domu oraz otrzyma fachową, indywidualnie dobraną pomoc w każdym aspekcie zdrowia i życia

Każdy Pensjonariusz zamieszkujący ośrodek objęty jest pełnym Programem Opieki. W skład programu wchodzą m.in.:

  • pobyt w komfortowych pokojach,
  • całodzienne wyżywienie (obejmujące także posiłki przygotowywane i serwowane na życzenie Pacjenta),
  • podstawową opiekę lekarską,
  • diagnostykę lekarza specjalisty w zakresie umowy zawartej z centrum medycznym,
  • opiekę ze strony profesjonalnych opiekunów oraz wysoko wykwalifikowanych pielęgniarek,
  • rehabilitację prowadzoną przez doświadczony zespół najlepszych terapeutów.

W naszym ośrodku każdy Pensjonariusz poczuje się jak w domu oraz otrzyma fachową, indywidualnie dobraną pomoc w każdym aspekcie zdrowia i życia.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej opieki długoterminowej ze wsparciem finansowym ze środków pozarządowych - zadzwoń i dowiedz się więcej: 535 008 072

 

Pobyt Długoterminowy - w naszej ofercie są dostępne następujące pokoje:

Pokój jednoosobowy z łazienką (pełen węzeł sanitarny)

Pokój jednoosobowy z łazienką (ustęp, umywalka)

Pokój jednoosobowy (bez węzła sanitarnego)

Pokój dwuosobowy z łazienką

Pokój dwuosobowy (bez węzła sanitarnego)

Jeśli chcesz poznać cenę pobytów długoterminowych – zadzwoń: 535 008 072

 

Pobyt Krótkoterminowy - w naszej ofercie są dostępne następujące pokoje:

Pokój jednoosobowy z łazienką (pełen węzeł sanitarny)

Pokój dwuosobowy z łazienką (pełen węzeł sanitarny)

Pokój jednoosobowy (bez węzła sanitarnego)

Pokój dwuosobowy (bez węzła sanitarnego)

Pobyt krótkoterminowy to pobyt do 3 miesięcy.

Jeśli chcesz poznać cenę pobytów krótkoterminowych – zadzwoń: 535 008 072

 

Świadczenia dodatkowe:
  • Leki zgodnie z faktycznym zużyciem,
  • Pampersy, podkłady itp. zgodnie z faktycznym zużyciem,
  • Świadczenia lekarzy specjalistów (poza diagnostyką)
  • Specjalistyczna rehabilitacja,

 

Informacje Dodatkowe

Odpłatność za dokumentację medyczną wynosi 30 groszy za 1 stronę kopii lub wydruku.
Koszt otrzymania dokumentacji medycznej na informatycznym nośniku danych wynosi 1,69 zł.


Zwłoki osoby zmarłej, nie wcześniej niż po upływie 2 godzin od stwierdzenia przez lekarza zgonu Pacjenta, transportowane są z ośrodka do chłodni przy zakładzie pogrzebowym, z którym nasz dom opieki ma podpisaną umowę na przechowywanie zwłok. Po upływie 72 godzin za każdą kolejną dobę przechowywania zwłok w chłodni będzie pobierana opłata w wysokości określonej przez dom opieki mazowieckie cennik obowiązujący w zakładzie pogrzebowym, z którym ośrodek Finezja ma nawiązaną współpracę: Dom Pogrzebowy „Olimp”, ul. Piłsudskiego 4, 05-250 Radzymin, województwo mazowieckie. Zakład pogrzebowy jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–16.00 oraz w soboty w godzinach 8.00–13.00. Dane kontaktowe: telefon stacjonarny (w godzinach pracy domu pogrzebowego) – 22 786 56 13 lub telefon komórkowy (dostępny całodobowo) – 608 426 251.