Dom Opieki Finezja oferuje swoim Podopiecznym bardzo szeroką gamę usług opiekuńczych, medycznych oraz socjalnych – tak by każdy Pacjent został objęty odpowiednią opieką i czuł się jak najlepiej. To doskonała oferta dla każdej osoby, która ma duże oczekiwania względem placówki opiekuńczej. Gwarantujemy Państwu bardzo wysoki standard wszystkich świadczonych usługi, zapewniamy komfort wynikający z udzielanych świadczeń, dlatego goszczenie Państwa w naszym Pensjonacie będzie dla nas prawdziwą przyjemnością. Dołożymy wszelkich starań, by Państwa pobyt w tworzonym przez nas ośrodku opieki upływał w dobrym samopoczuciu i ciepłej atmosferze pełnej życzliwości. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą świadczonych przez nas usług i wybrania  wariantu, który najbardziej Państwa usatysfakcjonuje.


Niezależnie od wariantu usługi, który zostanie przez Państwa wybrany po zapoznaniu się z ofertą, każdy Pensjonariusz zamieszkujący ośrodek objęty jest pełnym Programem Opieki, który realizowany jest przez nasz Dom Opieki Finezja (w miejscowości Dąbrówka pod Warszawą, województwo mazowieckie). Cennik, który prezentujemy Państwu poniżej, obejmuje wszystkie aspekty opieki nad Pensjonariuszami naszego ośrodka, a więc takie usługi jak całodzienne wyżywienie (obejmujące także posiłki przygotowywane i serwowane na życzenie Pacjenta), podstawową opiekę lekarską, diagnostykę lekarza specjalisty w zakresie umowy zawartej z centrum medycznym, opiekę ze strony profesjonalnych opiekunów oraz wysoko wykwalifikowanych pielęgniarek, a także rehabilitację prowadzoną przez doświadczony zespół najlepszych terapeutów. W naszym ośrodku każdy Pensjonariusz poczuje się jak w domu oraz otrzyma fachową, indywidualnie dobraną pomoc w każdym aspekcie zdrowia i życia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej opieki długoterminowej ze wsparciem finansowym ze środków pozarządowych.

 

Pobyt Długoterminowy

Pokój jednoosobowy z łazienką (pełen węzeł sanitarny): 4500 zł / miesiąc

Pokój jednoosobowy z łazienką (ustęp, umywalka): 4200 zł / miesiąc

Pokój jednoosobowy (bez węzła sanitarnego): 3900 zł / miesiąc

Pokój dwuosobowy z łazienką: 3600 zł / miesiąc

Pokój dwuosobowy (bez węzła sanitarnego): 3200 zł / miesiąc

 

Pobyt Krótkoterminowy

Pokój jednoosobowy z łazienką (pełen węzeł sanitarny): 160 zł /dzień

Pokój dwuosobowy z łazienką (pełen węzeł sanitarny): 145 zł /dzień

Pokój jednoosobowy (bez węzła sanitarnego): 130 zł /dzień

Pokój dwuosobowy (bez węzła sanitarnego): 120 zł /dzień

Pobyt krótkoterminowy to pobyt do 3 miesięcy.

 

Świadczenia dodatkowe:

  • Leki zgodnie z faktycznym zużyciem,
  • Pampersy, podkłady itp. zgodnie z faktycznym zużyciem,
  • Świadczenia lekarzy specjalistów (poza diagnostyką)
  • Specjalistyczna rehabilitacja,

 

Informacje Dodatkowe

 

Odpłatność za dokumentację medyczną wynosi 30 groszy za 1 stronę kopii lub wydruku.
Koszt otrzymania dokumentacji medycznej na informatycznym nośniku danych wynosi 1,69 zł.


Zwłoki osoby zmarłej, nie wcześniej niż po upływie 2 godzin od stwierdzenia przez lekarza zgonu Pacjenta, transportowane są z ośrodka do chłodni przy zakładzie pogrzebowym, z którym nasz dom opieki ma podpisaną umowę na przechowywanie zwłok. Po upływie 72 godzin za każdą kolejną dobę przechowywania zwłok w chłodni będzie pobierana opłata w wysokości określonej przez cennik obowiązujący w zakładzie pogrzebowym, z którym ośrodek Finezja ma nawiązaną współpracę: Dom Pogrzebowy „Olimp”, ul. Piłsudskiego 4, 05-250 Radzymin, województwo mazowieckie. Zakład pogrzebowy jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–16.00 oraz w soboty w godzinach 8.00–13.00. Dane kontaktowe: telefon stacjonarny (w godzinach pracy domu pogrzebowego) – 22 786 56 13 lub telefon komórkowy (dostępny całodobowo) – 608 426 251.