Zakład opiekuńczo leczniczy mazowieckie

Finezja to zakład opiekuńczo-leczniczy znajdujący się w miejscowości Dąbrówka (woj. mazowieckie). Działalność prowadzonego przez nas ośrodka ma charakter Niepublicznego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego. Zakład opiekuńczo leczniczy mazowieckie - Finezja jest wpisany do Rejestru Wojewody Mazowieckiego Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą (nr 000000205198), gdzie stroną odpowiedzialną za opiekę medyczną stanowi spółkę zarządzającą Polskie Domy Seniora Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.


Największą misją działalności Domu Opieki Finezja jest udzielanie przyjmowanym przez nas Pacjentom indywidualnym profesjonalnych świadczeń medycznych na najwyższym poziomie. Podejmujemy wszystkie niezbędne specjalistyczne działania na rzecz zachowania, przywracania i ratowania zdrowia Pacjentów w zakresie, który obejmują udzielane przez nas usługi medyczne i pielęgnacyjno-opiekuńcze.

Zakład opiekuńczo leczniczy (ZOL mazowieckie)


Zamierzeniem naszego ZOL-u jest tworzenie wyjątkowego domu opieki obejmującego swoim zasięgiem nie tylko województwo mazowieckie, ale całą Polskę – jesteśmy jednym z niewielu ośrodków w naszym kraju, które działają na prawach Zakładów Opiekuńczo-Leczniczych podejmujących się świadczeń pielęgnacyjno-opiekuńczych. Naszym głównym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług i pomocy osobom starszym, chorym oraz samotnym, które z racji swojego wieku bądź też swojego stanu zdrowia wymagają codziennych świadczeń pielęgnacyjno-opiekuńczych. Naszym nadrzędnym zadaniem jest tworzenie rozwiązań dedykowanych osobom wymagającym pomocy zarówno w zakresie zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Z ogromnym zaangażowaniem oraz empatią tworzymy miejsce, w którym nasi Podopieczni czują się jak w domu oraz otrzymują stały dostęp do kompleksowej i specjalistycznej pomocy nie tylko medycznej, ale także w życiu codziennym. Bardzo zależy nam na tym, by nasi Pacjenci czuli się ważni, doceniani i otoczeni opieką, dlatego każdy może liczyć na opiekę, wsparcie i towarzystwo. Dokładamy wszelkich starań, by każdy mógł czuć się u nas jak w domu.


Jesteśmy zdania, że profesjonalna opieka zdrowotna oraz wysoki standard udzielanych świadczeń zdrowotnych są wynikiem połączenia ogromnych umiejętności kadry medycznej z przyjętym przez nas programem leczenia, każdorazowo indywidualnie dobieranym do potrzeb i wymagań Pacjenta. Zaufanie Pacjentów ma dla nas ogromną wartość, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by go nie zawieść i spełnić oczekiwania Podopiecznych oraz ich rodzin. Mamy świadomość, że spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność, która zobowiązuje nas do zapewnienia opieki medycznej i pielęgnacyjno-opiekuńczej na najwyższym poziomie.